Electromontori (Calarași, Telenești, Orhei, Criuleni, Nisporeni, Strășeni)

ELECTROSTRAT
Город: Хынчешты
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 8000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania ELECTROSTRAT, se recunoaște cu o experiență de mai bine de 20 ani pe piața Republicii Moldova, în parteneriat cu furnizorul de energie electrică, Premier Energy Distribution. Deeservind cu loialitate sute de localități din țară, aducând lumina în casele oamenilor la propriu și la figurat!

Responsabilități:
- Instala și conecta rețeaua electrică și echipamentele: generatoare, cabluri electrice, echipamente protective si de dirijare electrica.
- Realizarea întreaga gamă de lucrări electrice
- Verifica conexiunea și funcționarea echipamentelor conform normelor stabilite

Cerințe:
- Dorință de lucru
- Abilități de a învăța lucruri noi
- Responsabil, punctual
- Capacitatea de lucru in echipa

Condiții de muncă:

- lucrul in Echipa de profesionisti
- angajare oficiala, pachet social asigurat
- posibilitatea de a creste profesional

Vino la noi, să faci parte din compania Lider în proiectarea și instalarea rețelelor electrice 10-0.4kV, sisteme de tensiune joasă, panouri electrice industriale și a stațiilor de transformare.

Pentru detalii scrieți un mesaj pe: ac.electrostrat@gmail.com
sau la numarul de telefon: 068547410
Телефон:
068547410
Контактное лицо:
Cealabean Artur
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть